17.2.07

bil(e)mezsin

bittiğim yerde baslar yeniden..yazmaya başladım yine, aklımdan gecenleri de aktaramadıktan sonra neye yarar ki..neye yarar demişken söyleyeyim ben bittikten sonra neye yarar? neye yarar yoklugunda sarkı söylemek, neye yarar 'o an'ı anlatamamak tüm heyecanıyla.ne demek bu?
uçarım giderim bir gün senden, senden uzaklara. bilirsin gidemem ben.yoksa bilir misin? hep kalan olurum, ardından bakan olurum, güçlü görünürüm bilir misin? bilmezsin tabi. nerden bileceksin,yoksun ki.yoklugunda bulacagım kendimi herhalde. düşüneceğim, tartacagım.ben kimim ki? anlamıyorsun yazdıklarımı, anlamanı da beklemem.yazı işte.ben öylesine yazmayı bilirim bir.kendimce.bir de öylesine çizerim.görmene gerek yok.sıkıntıda mıyım, onu da bilmiyorum.sıkıntı nedir ki acaba? ugrasma benimle zaten anlamıyorum.
tozpembe bakmıyorum ne demekmiş bu tozpembe bakmak, ben mor bakabiliyorum.pembe kalmamış elimizde.buna da mı tamam diyeceksin.oohhoohhoo herseye peki denmez ki, bi kere fikrini söylesen.olmaz ki benim begendigim herseyi begenemezsin, benimle aynı fikirde olamazsın.olmamalı. üzmemek için mi? yapma lütfen.gercekten böyleyse, eksiyim. eksi? evet sıfırın altında kalan gibi. etkisiz eleman mıydı? bilirsin bunu kesin. yoksa yutar mıydı herseyi, ondan yutan eleman mı derdik? ne denmişse denmiş, değiştirir mi seni, beni? çarpmaya göre tersimi aldım yine ben çıktım. topladım hiçbi halt olmadı, cıkardım yalnız kaldım. bölmeye geldi ben bölemedim, sen böler misin benim yerime?yok. buna da gelmiyorsun demek. korkma zarar görmem.birazcık içinden geldigi gibi davransan nolur? davranıyorum. dogru ya ben farklı hayal etmiştim, demekki sen böylesin, içinden gelen halinle de böylesin.
haydi dışarıya cıkalım! -.- yoksun tabi.(neydi o sarkı, dayanamam ben bu son gidişine, alışamadım sensizlige, garip olurum hazan gec...) bilmiyorum bile kim söylüyor. küçükken dinlediklerim ya da ezberlediklerim hep takılıyor aklıma.
ne alaka şimdi
.
müzik kutusu hoşçakal demeye hazırlanıyor.

2 yorum:

aylak adam dedi ki...

...

deniz dedi ki...

ne yüklenmeli o üç noktaya?